Porsche nasıl okunur? İşte cevabı!

289

Kablosuz ağa bağlanmayı unutup mobil internet kotasını bitirmek, otobüse bindiğinizde “yetersiz bakiye” sesini duymak, keyifli bir yolculuk sırasında lastiğinizin patlaması, en ihtiyacınız olduğu anda telefonunuzun şarjının bitmesi… Bu gibi durumlar fazlasıyla sinir bozucu olabiliyor. Ama hiçbiri isminizin hatalı telaffuz edilmesi kadar sıkıcı olmayabilir.

Süpersport otomobil üreticisi Porsche’nin de anlaşıldığı üzere canını sıkan bir durum ve bu durum için bir çözümü var. Markaların telaffuzları sırasında çoğu zaman insanların orta noktayı bulamadığına şahit olabiliyoruz.

Porsche kendi cephesinden bu sorunu çözmek adına resmi Youtube sayfası üzerinden bir video yayınlayarak, akıllardaki tüm soru işaretlerini kaldırmayı amaçlıyor. İşte tarihin “en büyük” gizemlerinden birinin cevabı sizlerle. İlgili videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

[arve url=”https://www.youtube.com/embed/Im2eYuGdmfY?rel=0&showinfo=0″ mode=”normal” align=”center”/]

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Onaylayarak kabul etmiş sayılırsınız, ancak dilerseniz vazgeçebilirsiniz. Onaylıyorum Ayrıntılı Bilgi

Gizlilik ve Çerez Politikası