Windows 10 için En iyi 4 Ses Geliştiricisi

639

Windows 10 işletim sistemli bilgisayarların genellikle ses kalitesinden şikayet edilir. 2’si 1 Arada cihazlar, Windows işletim sistemli Tabletler yada düşük konfigürasyonlara sahip dizüstü bilgisayarlar genellikle pil ömrünü uzatmak için ve düşük voltaj değerlerini yakalamak için ses performansını fabrikasyon olarak düşük tutarlar. Eğer siz de memnun değilseniz aşağıdaki uygulamalardan biri size göre olabilir. (Bizlere göre en iyiden başlayarak sıralanmıştır)

1- DFX Audio Enhancer

dfx-audio-enhancer

DFX Audio Enchancer, Geliştirilmiş 3D Sorround teknolojisi, yüksek hardware kullanımı, geliştirilmiş boost bass ve zenginleştirilmiş ortam özellikleriyle donatılmış bir uygulamadır. Özellikle Youtube, Netflix gibi web tabanlı geliştirmeleri destekliyor olması ayrı bir kazanım. Hoparlör ve Kulaklık için ayrı konfigürasyon modları’nın yanı sıra, sound distortion levelleri ve kaliteli ses donanımlarınız için çok ince ayar yapabilmeniz mükemmel bir özellik.

İndirmek için : DFX Audio Enhancer

2- Breakaway Audio Enhancer

breakaway

Bu müzik aracı tüm medya oynatıcılarının yanı sora default bilgisayar soundları üzerinde geliştirmeler için tasarlanmıştır. Müzik, Film ve Oyun modları ile Ses kalitesi, Tutarlılık ve Ses derinliği ayarlarını yapmanıza olanak sağlar.

  • Kurulum sihirbazı ile donanıma özel ayar imkanı
  • Ses dinamikleri ve Spektral denge analizleriyle size optimum kazanımı önerir.
  • Ses denge seviyesini arttırır, Punchier özelliğini aktive eder

Kötü kısmı 30 günlük deneme süresi sonrasında 29,95$ lık uygulama fiyatına sahip olması.

İndirmek için : Breakaway Audio Enhancer

3- Bongiovi DPS (Windows 10)

Bongiovi-DPS-audio-enhancer-Windows-10

Bongiovi aslen müzik dinleme ve film izleme deneyimi üzerinde duran ve müzik performansını optimum seviyede tutmayı amaçlayan bir ses aracı olarak gözümüze çarpıyor.

  • Ses çıkış seçimi,
  • Müzik yada Film seçimi olmak üzere iki farklı mod
  • Kulaklıklar için farklı DPS ayar özelliği
  • Bas ve Tiz sesler için özel ince ayar ekranı

Gerek kullanıcı dostu arayüzü gerekse basit ayarları ile güzel bir uygulama olduğunu düşünüyoruz.

İndirmek için : Bongiovi DPS

4- SoundPimp Audio Enhancer

soundpimp-audio-enhancer-windows-10

SoundPimp Müzik, Film ve Sesli Sanat üzerine yoğunlaşmış genellikle kapalı alanlarda optimum ses kalitesi sağlamayı amaçlayan bir uygulamadır. Geliştirilmiş 3D Surround artırma özelliği gerçekten harika. Ancak bu uygulamanın sadece hoparlörler için geliştirildiğini üzülerek belirtmek isteriz. Ayrıca 52$ ‘lık fiyatı gözlerimizi faltaşı gibi açtırdı. Ancak mükemmel ses bekleyen biriyseniz demoyu denedikten sonra “alınır bu abi” diyeceğinizi tahmin ediyoruz.

İndirmek için : SoundPimp

 

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Onaylayarak kabul etmiş sayılırsınız, ancak dilerseniz vazgeçebilirsiniz. Onaylıyorum Ayrıntılı Bilgi

Gizlilik ve Çerez Politikası