Yeni Hyundai i30 göründü !

185

Çok daha modern, kaliteli ve iddialı bir yapıya sahip olan Yeni i30, ilk bakışta neler vaad ettiğini de hissettirmiş oluyor. Paris Otomobil Fuarı’nda dünya lansmanı yapılacak olan Hyundai Yeni i30, Avrupa’daki müşterilerinin beklentilerine göre yine Avrupa’da geliştirilerek üretiliyor. Yerini alacağı modele göre daha rafine ve daha modern çizgilerden oluşan Yeni i30, yenilenen özellikleriyle kalite hissini daha da yukarı taşıyor.

[iframe id=”https://www.youtube.com/embed/bkGfMW683WM?rel=0&showinfo=0″ align=”center” mode=”normal” maxwidth=”750″]

Bu gelişmeler dışında sıkı hyundai takipçilerin en büyük beklentilerinden birisi yeni hyundai i30 n modeli olacak. Hot hatch sınıfında ses getirmesi beklenen bu araçta 2.0 litrelik turbo benzinli 300 beygir 383 nm tork güç üreten motorun olması bekleniyor. Bu sınıfa bir hyundai dahil olmamıştı. Bu araçla o da tamamlanmış olacak ve işler iyice kızışacak. Fakat hyundai ağırlık konusunda ciddi geliştirmeler yapmazsa bu atılımlar geride kalabilir. Ama aşıldığı taktirde Güney Koreliler bir sınıf daha atlayacaklardır.

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Tıklayın 

 

Dubakim içerik portalı. 

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Onaylayarak kabul etmiş sayılırsınız, ancak dilerseniz vazgeçebilirsiniz. Onaylıyorum Ayrıntılı Bilgi

Gizlilik ve Çerez Politikası